Ambiente, přední světový veletrh spotřebního zboží, který se koná od 3. do 7. února 2023, nabízí nové perspektivy, které odhalují nečekané příležitosti. Odráží změny na trhu a hledí do budoucnosti tím, že představuje jedinečný mix nápadů a výrobků. Je také klíčovou platformou pro globální trendy a svými nevšedními koncepty poskytuje inspiraci pro úspěšné podnikání. Vstupenky pořídíte online  a platí pro všechny souběžné veletrhy.

Ambiente Trends 23+ se zaměřuje na vytváření nových zážitků a vjemů prostřednictvím tří světů trendů, které přinášejí nové nápady, inspirují kreativitu a podporují jedinečné perspektivy. Tyto trendy navazují na vývoj z předchozích let a zaměřují se na udržitelnost, výzkum materiálů, estetická řešení, řemeslné zpracování a digitální inovace. Na základě těchto trendů vybere kancelář bora.herke.palmisano vhodné produkty pro vystavovatele veletrhu Ambiente 2023 a představí je mezinárodní odborné veřejnosti na události Trend Show.

Chytrá řešení pro kuchyni a domácnost zítřka: průmyslový designér Bergne, je fascinován designem, který co nejjednodušeji řeší každodenní problémy. Věří, že design by měl být nejen vizuálně příjemný, ale také funkční a praktický pro každodenní použití. Letos Bergne připravil speciální prezentaci nazvanou “Solutions”, která představuje 20 zajímavých produktů, jež mohou uživatelé využít. U vybraných výrobků klade velký důraz na estetický soulad funkce a designu. Výrobky jsou pro přehlídku vybírány na základě chytrých nápadů a funkčních detailů, stejně jako na základě kvality materiálu a zpracování.

V hale 11.0 bude soustředěna nabídka produktů pro pohostinství, které mají oproti předchozí akci výrazný nárůst. Hala 11.0 je již plně obsazena. Kromě tématu Front of House se zde představí také vystavovatelé s tématem Out of House, o které je vzhledem k pandemii velký zájem. Také HoReCa Academy letos nabídne řadu poznatků, od inovativních konceptů a osvědčených metod z celého světa až po příležitosti, které přináší digitalizace a aktuální trendy v oblasti stravování.

Tiskový materiál: https://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/press/press-material.html