Tržnice Brno, Brno | 01. 04. 2023 , 13:00 - 23:59

Už se nám z toho stává taková tradice, jaro se blíží a s ním i třetí ročník největšího moravského festivalu přírodních vín. Přestože se jedná o aprílové datum, my na Vás žádný žert nechystáme. Naopak se docela jistě můžete těšit na volnou ochutnávku vín od více než 60 tuzemských a zahraničních vinařů, které spojuje nízkozásahový přístup k jejich řemeslu.
Centrem dění se znovu stane brněnská Tržnice s její krásnou střešní terasou na Zelném trhu v centru Brna, kde to vše vypukne v pravé sobotní poledne. V rámci jedné vstupenky vás čeká neomezená degustace okolo čtyř stovek vín. Mezi nimi nebudou chybět ani láhve ze starých ročníků nebo z vinných lístků nejlepších evropských restaurací! Když už jsme u jídla, doprovodný food support festivalu bude stejně tak bohatý a kvalitní.
VSTUPENKY
1. vlna v prodeji od 1.12. do 31.12. za 790 Kč
2. vlna v prodeji od 1.1. do 31.3. za 990 Kč
3. vlna v prodeji na místě (pouze limitované množství) za 1090 Kč
Aktuality a organizační informace můžete sledovat na našem Instagramu @naturalwinefest nebo v události na Facebooku. Průběžně budeme zveřejňovat jména potvrzených vinařství, která se oproti minulým ročníkům zase trochu obmění.

Redakce Gastro&Hotel