AHR ČR nabídka pomoci 2013 povodně

autor: | Čvn 4, 2013 | Novinky z Gastronomie

Vážení kolegové,

posledních několik dní zažíváme na mnoha místech republiky včetně Prahy záplavy, které mnohým z Vás přinášejí těžké chvíle. Dovolte nám, abychom za naši organizaci nabídli všem postiženým kolegům pomoc při odstraňování ztrát a zajištění provozu postižených zařízení. Dejte nám prosím vědět v případě, že Vaše restaurace nebo hotel byla postižena povodněmi a jak bychom spolu s ostatními kolegy mohli pomoci. Sekretariát zařídí případnou koordinaci pomoci.

Zároveň budeme rádi, pokud nám ostatní kolegové, kterých se záplavy nedotkly, sdělí, zda a jakým způsobem by byli ochotni pomoci. Například výpůjčkou vysoušecích zařízení nebo jakoukoli další cestou. Požadavky i nabídky budeme samozřejmě komunikovat jak na webu, tak prostřednictvím e-mailů.

Kontaktní e-mail starek@ahrcr.cz.

Zároveň připravujeme kampaň, která by měla napomoci v postižených oblastech opět přivést hosty bezprostředně poté, kdy budou opět připravena pro zahájení provozu. Předem děkujeme všem, kteří budou ochotni a budou mít možnost jakkoli pomoci. Všem držíme palce a přejeme hodně štěstí v těchto těžkých chvílích.

S pozdravem

Václav Stárek