AGUILA: MAXIMÁLNÍ VÝKON A JEDINEČNÁ KVALITA

autor: | Lis 21, 2011 | Novinky z Gastronomie

Značka Nespresso čeří vody v oblasti profesionálních gastroprovozů. Představuje nový kávovar AGUILA, vyrobený ve spolupráci se švýcarským výrobcem plně automatických kávovarů Thermoplan SA. AGUILA je navržen speciálně pro profesionální použití a nabízí tak zákazníkům hotelů, restaurací či jiných stravovacích zařízení dokonalý zážitek z;kávy. Ať už máte kávovar Nespresso doma nebo ho využíváte v;gastronomickém sektoru, všechny kávovary jsou typické svým nadčasovým designem a technologickou jedinečností. AGUILA není výjimkou – chvíle na kávu se od teď promění v;gurmánský i estetický zážitek.

AGUILA, novinka a zatím nejvýkonnější profesionální kávovar značky Nespresso, byl navržen pro potřeby sektoru B2B. Spojuje to nejlepší z tradičních metod přípravy kávy s nejnovějšími pokroky společnosti Nespresso. Stačí stisknout tlačítko a čtyři hlavy kávovaru připraví ve stejný okamžik více káv Grands Crus nebo více specialit z;horkého nebo studeného mléka či z mléčné pěny.

Díky své multifunkčnosti splňuje tato novinka očekávání i těch nejnáročnějších klientů, u nichž je velká spotřeba kávy – restaurací s vysokým obratem, hotelů apod. V nabídce jsou zahrnuty i jedinečné služby značky Nespresso stejně jako řešení na míru v;případě potřeby. Kávovar AGUILA je vybaven speciálním technologickým systémem, který kontroluje všechny důležité funkce a stará se o údržbu a správný chod. Připojení k;internetu přes SIM kartu umožňuje on-line sledování stavu stroje či nároku na servis. AGUILA zároveň těží z;autonomie jednotlivých částí, kdy např. jedna část stroje pracuje v;systému údržby a druhá část v;plném výkonu. Systém čištění či proplachování se aktivuje stisknutím jednoho tlačítka. Majitel se tak může soustředit na podstatu své práce – péče o své hosty a přípravu kávy.

S kávovarem AGUILA se stává každý servírovaný šálek kávy opravdovým požitkem. Můžete zákazníkům připravit jejich oblíbenou kávu v té nejlepší kvalitě, garantované značkou Nespresso. “Díky našim výjimečným Grands Crus se v oblasti pohostinství těšíme dobré reputaci. Nyní můžeme nabídnout i kávovar, který beze zbytku splňuje i ty nejpřísnější požadavky z oblasti vysoké gastronomie. Spolu s naším partnerem Thermoplan poskytujeme dokonalou kombinaci gurmánské kávy, nové technologie a jedinečného servisu,“ vysvětluje Pascal Hottinger, ředitel značky Nespresso Suisse.;

Udržitelný rozvoj je pro společnost Nespresso hnacím motorem. Proto je AGUILA nastavena na automatické přepnutí do úsporného režimu po 30 minutách nečinnosti (50 % ušetřené energie). Kávovar také disponuje funkcí „maximum energy saving“, která ušetří až 95 % energie.

Kávovar je navržen v elegantním designu kombinujícím nerez a hliník. Dostupný od listopadu 2011.