AccorHotels i nadále spolupracuje s dětskými domovy

autor: | Čvn 21, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

 

Začátkem června se vydali zástupci hotelové skupiny AccorHotels za „svými“ dětmi z dětských domovů Solenice a Vizina. Oba dětské domovy skupina pravidelně podporuje a Den dětí je ideální příležitostí, jak udělat dětem radost. Zatímco ostravští kolegové připravili pro děti z dětského domova Vizina zábavný program v duchu Pirátů z Karibiku, děti z dětského domova Solenice dostaly od zástupců hotelů ibis dárky.

Na děti, které nemají to hlavní 

Na děti, které nemají to hlavní – lásku rodičů, se zaměřuje ve své pomoci hotelová skupina AccorHotels, která pravidelně s dětskými domovy Solenice a Vizina spolupracuje. „Jsme velice rádi, že jsme se mohli stát součástí dětského dne „našich“ dětí dětského domova Solenice, spolupracujeme s DD již téměř tři roky a za tu dobu nám tento domov doslova přirostl k srdci,“ vysvětluje Marek Audes, generální manažer plzeňského hotelu ibis a dodává: „Kromě řady aktivit, jako například nyní, kdy jsme za finance vybrané na firemní akci splnili dětem jejich tajná přání a nakoupili dárečky, s dětským domovem spolupracujeme v rámci projektu Solidarity AccorHotels.

Solidarita AccorHotels

Hlavním bodem tohoto projektu jsou stáže pro starší děti, pomoc s jejich profesními starty. Koncem června letošního roku pro ně například chystáme workshop na téma vstup do pracovního života. Málokdo si totiž uvědomuje, jak obtížné je pro děti z dětských domovů začít svůj samostatný dospělý život.“

Výlet a dárky v Solenici

Děti z dětského domova Solenice si pro zástupce hotelů ibisu připravily několik představení, komentovanou prohlídku dětského domova a následně se všichni společně vydali na výlet na vyhlídku u přehrady Orlík. Zástupci firmy dětem na oplátku udělali radost dárečky, které jim dle jejich přání vybrali.

Piráti z Karibiku ve Vizině

Na děti z Dětského domova Vizina čekal od zástupců ostravského Mercuru dětský den v duchu Pirátů z Karibiku. Den plný zábavy a her na zámečku Petrovice u Karviné se dětem rovněž moc líbil, užívaly si atraktivní program (malování na obličej, soutěže, atd.), ale také sladké dárečky a lahodné jídlo a pití.

Spolupráce tohoto charakteru s oběma dětskými domovy budou určitě pokračovat i v budoucnu, aktuálně čeká koncem června starší děti z DD Solenice workshop na téma vstup do pracovního života.

 

Text i foto: Privelege PR