Letošní Apetit piknik, který se uskuteční 20. června nově v  pražském parku Grébovka na Vinohradech, nabídne mnoho novinek. Těšit se můžete na více prodejních stánků, hvězdné kulináře z řad našich čtenářů a také na bohatší doprovodný program se závěrečným koncertem skupiny Eddie Stoilow. Představíme vám také naprostou novinku našeho pikniku, kterou jsou pop-up restaurace.

V pořadí již pátý Apetit piknik naváže na tradici, kterou dodržuje od svého prvního ročníku: dobře pohostit, pobavit a seznámit návštěvníky s oblíbenými kulináři, farmáři a producenty. A samozřejmě nebude chybět ani setkání s redakcí Apetit, která přichystala řadu cooking show.

Apetit piknik 2015 bude mimořádně bohatý. Na své si přijdou vyznavači klasiky i experimentátoři, a to u více než 100 prodejních stánků, jejichž sortiment bude skutečně rozmanitý. V prostředí anglického parku Grébovka bude dostatek prostoru nejen pro ochutnávky delikates, redakční kuchařské show, odpočinkové zóny, dětský program, koncert hudební skupiny Eddie Stoilow, ale pohodlně se sem vejdeou také pop-up restaurace, absolutní novinka ve stravování! Kouzlo tohoto unikátního gastronomického projektu spočívá v tom, že nikdy předem nevíte, co ochutnáte… Jedná se o propojení výtečné kuchyně a umění.

Pro všechny návštěvníky pikniku jsou připraveny i zajímavé slevy na předplatné časopisu Apetit nebo na nákup kuchařek Apetit Edice a Apetit na cestách.

Přijďte do parku Grébovka zažít největší piknikovou party roku pod širým nebem!

Startujeme 20. června v 10 hodin. Vstup je zdarma a vítáni jsou všichni.

Hlavními partnery Apetit pikniku jsou Krušovice a Kofola.

Záštitu nad akcí převzala Městská část Prahy 2.

Více informací o akci naleznete na www.apetitpiknik.cz.