Ketonová dieta KetoMix

Obecný názor většiny lidí je, že se při redukci váhy trápíte hlady a váš jídelníček je velmi stereotypní.

Ketonová dieta KetoMix dokazuje, že to tak být rozhodně nemusí. Do svého portfolia zařazuje novinku – Česnekovou pomazánku.
Česnek nejen že dobře chutná, má navíc velkou spoustu pozitivních účinků na lidský organismus. Svoje místo si našel ve všech světových kuchyních – od asijské přes italskou až k té české. Češi česnek milují a tak KetoMix vyvinul Česnekovou pomazánku, kterou je možné konzumovat již od první fáze diety. Vhodná je ale také i jako jídlo při běžném jídelníčku.
„KetoMix Česneková pomazánka je produkt, který naše portfolio potravin dokonale doplňuje. Nasloucháme našim klientům a potřebám, které mají. Proto jsme uvedli na trh jednu z nejoblíbenějších českých pomazánek,“ říká marketingová ředitelka značky KetoMix Eva Sroka.
KetoMix Česneková pomazánka nejen, že dobře chutná, ale připravuje se stejně snadno a rychle jako ostatní KetoMix jídla. Do 40 ml vody stačí přidat jednu odměrku KetoMix Česnekové pomazánky, promíchat a můžete rovnou servírovat. Smíchat ji ale můžete i s nakrájenou zeleninou, osmahnutou cibulkou, bylinkami nebo uvařeným celerem. Od druhé fáze diety do ní můžete nakrájet třeba vajíčko nebo šunku.
ČESNEK JAKO VŠELÉK
Je antibakteriální a antivirotický
Nejčastěji se o česneku mluví jako o přírodním antibiotiku a antivirotiku. Pomáhá proti infekcím, a to i plísňovým. Bojuje s nachlazením, zahleněním i astmatem. Likviduje také kmeny zlatého stafylokoka nebo salmonelu.
Zpomaluje stárnutí a zrychluje metabolismus
U starších lidí česnek zlepšuje funkce mozku, zabraňuje ničení mozkových buněk a podněcuje naopak větvení nových neuronů. Tím bojuje proti stárnutí. Zároveň vyrovnává hladinu cholesterolu a snaží se nastolit harmonii trávicího traktu, při ketonové dietě tak není od věci využít česnek jako naturální urychlovač metabolismu.
Chrání před cukrovkou
Česnek zvyšuje uvolňování inzulinu, takže reguluje hladinu cukru v krvi a příznivě působí při cukrovce. Díky detoxikačním účinkům odvádí z těla škodlivé toxiny, ale málo kdo ví, že zlepšuje pleť a také pomáhá proti vypadávání vlasů.
Léčí kožní infekce
Látky obsažené v česneku spolehlivě bojují s plísňovými kožními infekcemi, jako jsou pásový opar nebo mykóza nohou.

oficiální Facebook I KetoMix Facebook poradna
Více informací naleznete na www.ketomix.cz

KetoMix dieta je postavena na principech tzv. ketonové diety. Nabízené produkty je možné používat ve fázi hubnutí jako celodenní stravu i samostatně jako běžná proteinová jídla. KetoMix produkty se vyrábějí z kvalitního syrovátkového proteinu, finální produkt se zpracovává v České republice. KetoMix jídla plně vyhovují přísným podmínkám HACCP certifikace. Výroba produktů KetoMix společně s internetovým obchodem splňují veškeré požadavky Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Značka působí na českém a slovenském trhu.