rohlík

Největší český online supermarket Rohlik.cz už pět let svým zákazníkům usnadňuje život a ulevuje od každodenních starostí. V unikátním testu “Lepší život jednou provždy” si zákazníci mohou spočítat, kolik času, energie a emisí uspořil právě jim, a to na základě nákupní historie a návyků.

Podle průzkumu agentury GFK průměrný zákazník ročně stráví 80 hodin nakupováním potravin v kamenných obchodech, cestami do obchodů najede 1000 km a „odtahá“ 1400 kilogramů nákupů.
„Díky našim unikátním datům víme, že pravidelní zákazníci ušetří ročně několik dní, které pak mohou věnovat tomu, na čem jim opravdu záleží,” prozrazuje Olin Novák, komerční ředitel Rohlik.cz. „Rohlik.cz se zároveň výrazně podílí na snižování emisí ve městech. Naše kurýrní vozy jezdí na CNG a vezou najednou kolem 11 nákupů. Tím i významně ulehčujeme městskému provozu.”
Za pět let existence nakoupilo na Rohlik.cz více než 350 tisíc zákazníků. Patří mezi nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě. Mnoha lidem změnil zásadním způsobem životy. Jak konkrétně? To napoví unikátní personalizovaný test, který poběží na stránkách potravinového e-shopu do konce listopadu a očekává se, že se do něho zapojí desetitisíce lidí. „Věříme, že pro každého zákazníka je velmi hodnotné zjistit, jak si díky nakupování online zjednodušuje život nebo pomáhá životnímu prostředí,” doplnil Olin Novák. Výsledky o nákupním chování českých zákazníků a srovnání s kamennými obchody pak Rohlik.cz zveřejní.
Zjistěte, kolik jste ušetřili času a emisí a v jakém stádiu nákupní evoluce jste? Homo Offlinus, Homo Hypermarketus, Homo Sámoškus nebo nejvyspělejšího Homo Rohlíkus:
https://1url.cz/HM6F0