polévky

Už je tomu skutečně dávno, co se polévky považovaly za jídlo chudých. Dnes už se najde málokdo, kdo by se bez ní obešel u každodenního oběda, nebo by si ji nedopřál k rychlé večeři.

Teplá vydatná polévka zasytí a prohřeje zvláště v sychravých dnech. Čím dál větší oblibu si získávají v českých domácnostech krémové polévky. Existuje nespočet osvědčených receptů, ale teprve značka TEFAL jim dokázala dodat to nejdůležitější: Rychlou přípravu a jistotu perfektní chuti. S novým polévkovačem My Daily Soup (BL542) si může připravit lahodnou polévku opravdu každý, a navíc zcela podle své chuti. Stačí přidat oblíbené ingredience a pochoutka je na světě za pár minut.

Kouzlu přípravy domácích polévek v polévkovači Tefal My Daily Soup snadno propadnete. K vybrané zelenině, bramborám či houbám stačí přidat vaše oblíbené ingredience a do třiceti minut máte bez nekonečného míchání, mixování a pasírování luxusní rajčatovou, mrkvovou, dýňovou, brokolicovou či žampionovou polévku na stole. Navíc ji můžete servírovat přímo z nádoby – díky ergonomicky tvarovanému držadlu je to opravdu pohodlné. Se třemi automaticky nastavenými programy připravíte krémovou polévku, polévku s kousky, ale také lahodné studené smoothie. Všechny tyto programy lze navolit na přehledném ovládacím panelu s digitálním displejem, a to včetně funkce automatického čištění. Dokonale izolovaný povrch polévkovače zajistí bezpečnost při přípravě pokrmů od začátku až do konce! S objemem 1,2 l uspokojíte celou rodinu, případně si můžete polévku připravit jenom pro sebe, do zásoby.
Doporučená cena je 2 299 Kč.

Krémová sýrová polévka s cuketou
Pro 4 osoby potřebujete: 600 g cukety nakrájené na kostičky, 60 g nakrájené cibule, 100 g plnotučného krémového sýru, 2 lžíce nasekaného čerstvého estragonu, 400 ml vody, sůl a čerstvě namletý pepř
Do přístroje dejte cibuli, krémový sýr, cuketu, 1 lžíci estragonu a vodu. Přidejte sůl. Polévkovač zaklopte a vyberte program krémová polévka. Po dokončení procesu vaření nalijte polévku do misek, posypte zbytkem estragonu a čerstvě mletým pepřem.
Tip: podávejte posypané špetkou chilli

Francouzská rodinná společnost Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.