Fruit Love

Svěží ovocné tóny chutnají ve slunečných dnech vůbec nejlépe. Pokud se nemůžete jejich osvěžující chuti nabažit, nebojte se propadnout své lásce k ovoci naplno a připravte si svůj ovocný mix v podobě lahodného čaje Fruit Love od TEEKANNE.

Ať už ovocné plody dozrávají na zahrádce za domem, nebo v tropických zeměpisných šířkách, stále mají jedno společné – zázračně sladkou chuť a svěží energii, která nás pokaždé postaví na nohy. Všechny druhy si navíc vzájemně rozumí a chuťově vždy vytvoří dokonalou souhru. Také už potichu přemýšlíte, po jakém barevném kousku sáhnete tentokrát?

N
ebojte se ponořit do šťavnaté chuti ovoce naplno! V jarních teplotách si připravte lahodný čajový nápoj od TEEKANNE plný výjimečných chutí. V jednom doušku čaje TEEKANNE Fruit Love ucítíte šťavnatý pomeranč, sladké jablko i exotickou maracuju harmonicky propojenou s plody šípku
a aromatickým ibiškem. Ovocno-bylinný čaj Fruit Love je navíc skvělým pomocníkem při dodržování pitného režimu, který je v teplých měsících tolik důležitý. Užívat si tak blížící se léto plnými doušky
si tak můžete i při chvilce pohody se šálkem voňavého ovocného osvěžení.
Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.