Zlatý kuchař 2014 – pořadí a počet bodů:

  1. Oldřich Sahajdák (Degustation) – 193
  2. Roman Paulus (Alcron) – 146
  3. Jan Punčochář (Grand Cru) – 143
  4. Jiří Štift (Essencia) – 88
  5. Jaroslav Sapík (U koně, Klokočná) – 69
  6. Pavel Sapík (Terasa u Zlaté studně) – 67
  7. Titus Eliáš (Na konci) – 59
  8. Michal Göth (Miuri) – 59
  9. Radek David (La Veranda) – 55
  10. Martin Svatek (Goldie Tábor) – 53
  11. Jiří Král (Aureole) – 51
  12. Petr Fučík (Koishi) – 41
  13. Mirek Kalina (Kalina) – 40
  14. Zdeněk Pohlreich (Divinis, Cafe Imperial) – 34
  15. Jan Horký (Franc.rest.Obecní dům) – 33
  16. David Šašek (Aria) – 30
  17. Tomáš Kalina (Noodle) – 25
  18. Richard Šusta (Suterén) – 21
  19. Marek Raditsch (Kampapark) – 19
  20. Marek Fichtner  (Augustine) – 18
  21. Jan Štěrba (Chateau Mcely) – 18
  22. Radek Kašpárek (Ola kala/Field) – 18
  23. Jan Pípal (Vinohradský parlament) – 18
  24. Pavel Mareš (U tří knížat Jihlava) – 16
  25. Ondřej Koráb (Le Grill) – 15
  26. Václav Frič (Na pekárně) – 15
  27. Michal Černý (Story) – 15
  28. Radek Benetka (Esprit, Holiday Inn) – 14
  29. Jan Kaplan (Pavilon) – 14
  30. Richard Fuchs (Cotto Crudo, Praha) – 14
  31. Miroslav Husák (Best Western International, Brno) – 14
  32. Jan Kracík (Pot-au-feu) – 14
  33. Miroslav Grusz  (Aromi) – 13
  34. Jaroslav Zahálka (MOOD) – 13
  35. Roman Dolejš (La Gare), Praha) – 12
  36. Miroslav Kubec (InterContinental, Praha) – 12
  37. Petr Hajný (Minipivovar a Restaurace Krajinská, České Budějovice) – 12
  38. Jiří Nosek  (Oyster Bar) – 12
  39. Pavel Martínek (Restaurace Zájezd) – 11
  40. Radek Šubrt (Amade, Praha) – 11
  41. Norbert Hojda (Restaurace Domov, Liberec) – 10
  42. Martin Barcal (Penzion Kokořín) – 10
  43. Jan Pašek (restaurace Medité Mariánské Lázně) – 10
  44. Petr Kunc (V Zátiší/Soho+) – 10
  45. Petr Bureš (Bellevue, Praha) – 10
  46. Jan Kratochvíl (Divinis, Praha) – 9
  47. Jan Šimulák (Špindlerovská hospoda) – 9
  48. Lukáš Skála (Bruxx, Praha 2) – 9
  49. Marek Šáda (Mlýnec) – 9
  50. Daniel Průša (Hajníka, Praha) – 9
  51. Ondřej Slanina (Chateau Havel) – 8
  52. Janko Martinkovič (Koishi, Brno) – 8
  53. Vlastimil Lacina (Čestr, Praha) – 8
  54. Karel Krofta (Orange Café) – 8
  55. Filip Sajler (Pankrácký Rynek) – 8
  56. Pavel Straka (Čestr) – 7
  57. Jaroslav Koudelka (Hotel Four Seasons, Praha) – 7
  58. František Maděra (Argument) – 7
  59. Ivo Koudelka (Ichnusa Botega Bistro) – 6
  60. Václav Pach (Pivovarský Dvůr Purkmistr v Plzni) – 6
  61. Michal Prachař (Borgo Agnese, Brno) – 6
  62. Radim Gerlich (Bianco e Nero) – 6
  63. Pavel Mencl (Kastrol) – 6
  64. Jindřich Kovář (Bílá kráva, Praha) – 6
  65. Pavol Pavlík (Le Terroir) – 6
  66. Martin Jandík (The Lobkowitz Palace) – 5
  67. Martin Liška (Amuse restaurant) – 5
  68. Tomáš Reisinger (Na Jitrách) – 5
  69. Hynek Vávra (Hliněná bašta, Průhonice) – 5
  70. Tomáš Moravec (Restaurant U Jabloně, Hradec Králové) – 5
  71. Miloš Fojt (Park Inn) – 4
  72. Milan Kladívko (Promenáda, Karlovy Vary) – 4
  73. Martin Mezera (Domyno, Praha) – 4
  74. Iveta Fabešová IF Café, Praha) – 4
  75. Arnošt Stránský (Hotel Omnia, Jánské Lázně) – 4
  76. Petr Vlk (Na Kopci, Praha) – 4
  77. Miroslav Kuchař (Diana) – 4
  78. Lukáš Zelechovský (Buddha Bar) – 4
  79. Tomáš Sysel (Aquarius) – 4
  80. Michal Novák (Triton v hotelu Adria) – 4
  81. Patrik Bečvář (Selský Dvůr) – 4
  82. Ada Hoffmeisterová – 4
  83. Josef Šámal (Ábelův Mlýn) – 3
  84. Irena Košíková (U Čiriny) – 3
  85. Karel Hynek (Hotel Paříž) – 3
  86. Jana Lukešová (Bazalka, Hradec Králové) – 3
  87. +L. Dohnalovi (Café 35, Francouzský Institut, Praha 2) – 3
  88. Martin Boháček (CzechHouse Grill and Rotisserie) – 3
  89. Marek Hora (Yamato, Praha) – 3
  90. Josef Dufek (Restaurace Prominent, Holyday Inn, Brno) – 2
  91. Petr Mikoláš (Restaurace Antoš) – 2
  92. Jiří Roith – 2
  93. Tomáš Levý (Café Fara, Klentnice, Pálava) – 2
  94. Václav Košnář (Farma Košík) – 2
  95. Petr Tyrichtr (Krystal Mozaika Bistro) – 2
  96. Kristyna Nikolajevova (Café Calma) – 2
  97. Pavel Buchwaldek (Zlatá Praha, InterContinental) – 2
  98. Jan Pýcha (restaurace Pod Zámkem Průhonice) – 2
  99. Marcela Zacková (Café Calma) – 1
  100. Václav Malík (Zelená zahrada, Praha) – 1
  101. Dušan Jakubec (Prosecco) – 1
  102. Lenka Fundová (U Kašpara, Lovosice) – 1
  103. Dalibor Malý (Gočárův dům) – 1
  104. Miroslav Růžička (Chez Miro, Pardubice) – 1
  105. Dušan Mackovič (Como v hotelu Jalta) – 1

Zlatí zahraniční kuchaři

  1. Paul Day (Sansho a Maso a kobliha)
  2. Riccardo Lucque (Aromi a další sesterské podniky)

Nominováni byli (kromě výherců):

Shahaf Shabtay, Jean Paul Manzac, Georgie Betak, Ari Gerardus Manandar, Luca De Astis, Alessandro Belingeri, Michel del Burgo, Mathlue Pretét, Patrik Spoulier, Ioannis Asarlidis, Georgie André Rognard, Matyek Brogi, Mahavir Kanswal, Primož Škerjanec, Mario D´Inncenzo, Jovo Savič, Alex Facchin, Mario Mandir, Sofia Smith, Steven Trumpfheller, Steven Senewiratne, Toni Ciullo

Mladý talent

  1. Patrik Bečvář (Selský Dvůr, Praha)

Nominováni byli (kromě výherce):

  1. Buchwaldek, O. Koráb, R. Benetka, R. David, P. Maťha. J. Kracík, P. Forejt, P. Fučík, T. Moravec, M. Brogi, P. Pavlík, D. Šašek, P. Tyrichtr, K. Rundusová, P. Martínek, J. Bílková, P. Kunc.

Hvězda gastronomie

  1. Jaroslav Sapík (U Koně)

Nominováni byli (kromě výherce):

Julius Dubovský, Milan Pešek, Pavel Pospíšil, Václav Košinář, Zdeněk Pohlreich, Václav Frič, M. Göth. J. Eichler, R. Paulus, V. Šmerda.