Rádi bychom Vás pozvali na 15. konferenci Asociace hotelů a restaurací ČR, která se uskuteční 2. a 3. prosince v hotelu Best Western International Brno. V minulém roce její konání nebylo možné, o to více se však těšíme, že se po dlouhé době budeme moci opět setkat, navazovat kontakty, vzájemně se inspirovat a sdílet zkušenosti. Právě v této době to bude důležitější než kdy dříve. Pro tuto příležitost jsme připravili pestrý odborný i společenský program, věříme tedy, že celá akce pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Hned na úvod se budete moci odtrhnout od reality během zahajovací GTG party v Cabaretu des Péches. V pátek následně budete moci čerpat čerstvé informace i ideje od pozvaných profesionálů, kteří jsou jedničkami ve svých oborech – mezi nimi např. „technologický evangelista“ Petr Mára, ředitelka ManpowerGroup ČR Jaroslava Rezlerová či zakladatel populární sítě brněnských gastropodniků Lidi z Baru. Na závěr Vás čeká tradiční galavečer s předáním výročních ocenění AHR ČR a samozřejmě i následná after party.

Abychom vyšli vstříc všem zájemcům i za ztížených podmínek, rozšířili jsme letos nabídku cenových konferenčních balíčků, doufáme tedy, že se v Brně společně sejdeme. Veškeré informace o společenském i odborném programu, jednotlivých přednášejících, organizaci i registraci naleznete na webu www.konferenceahr.cz. Těšíme se na Vás!