Vážení obchodní přátelé, je nám potěšením Vám oznámit, že jsme si v letošním roce připomněli 10. výročí založení společnosti. Tuto záležitost bereme jako výzvu k dalšímu zlepšení služeb a posílení naší pozice na českém trhu v oblasti nabídky hotelového vybavení. Pevně věříme, že i nadále zůstaneme vašimi dobrými obchodními přáteli.

Akční výprodej

Při této příležitosti si také si dovolujeme prezentovat akční výprodej z důvodu změny sídla provozovny. Tento akční výprodej je pouze do vyprodání zásob. Nabízíme slevu ve výši 10 % na rychlovarné sady B-Tray*. Skladem je pouze několik kusů sad. Sleva se vztahuje na podnos + konvice: Sense a Signum

Žehlicí sada – ochrana proti krádeži, holandský design

Pro hoteliéry, kteří chtějí nabídnout svým hostům jen to nejlepší, máme nyní v sortimentu tu žehlící sadu za vynikající cenu. Tato lehká, stabilní a snadno ovladatelná žehlící sada je navržena přesně pro hotely a jejich hosty. Ultrakompaktní žehlící deska je v tmavé barvě. Tyto hotelové žehlící sady mají vynikající kvalitu. Funkce automatického vypnutí žehličky, snímač pohybu. Ochrana proti přehřátí pro větší bezpečnost. Ultra dlouhý kabel 3 m s bezpečnou utěsněnou zástrčkou. Kompaktní velikost sady, vejde se do skříně 136x35x24 cm. Vyměnitelný elastický potah, který zpomaluje hoření. Ochrana proti krádeži. Holandský design.

HotelSupply

Náměstí Svornosti 475

542 24 Svoboda nad Úpou

www.hotelsupply.cz

moravcova@hotelsupply.cz