fbpx
Domů » Rubriky » Novinky z Gastronomie » Udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 zná své vítěze

Udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 zná své vítěze

Slavnostní galavečer Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 proběhl ve středu 25. května 2016 v divadle Le Royal v Praze. Zástupci vítězných hotelů, dorazili ze všech koutů České republiky, aby osobně převzali tato významná ocenění. Absolutním vítězem v kategorii 3* hotelů se stal Hotel Otakar Praha, v kategorii 4* hotelů zvítězil Hotel Slovan Jeseník, v kategorii 5* hotelů získal absolutní vítězství Hotel Mandarin Oriental Prague. Nejoblíbenějším hotelem v kategorii Spa&Wellness se stal Hotel Berg z Libereckého kraje, v kategorii Congress se absolutním vítězem stal Hotel Medlov z kraje Vysočina. Záštitu pátého ročníku udílení cen Czech Hotel Awards udělila agentura Czech Tourism a Ministerstvo pro místní rozvoj.

Jménem celého organizačního týmu pátého ročníku udílení cen Hotel roku, chci poděkovat všem zúčastněným hotelům i partnerům. Jsme nesmírně rádi, že se můžeme podílet na růstu kvality poskytovaných služeb v oblasti hotelnictví a gastronomie. Pevně věříme, že naši snahu ocení i budoucí hosté vítězných hotelů, kteří vsadí na záruku kvality, kterou ocenění Czech Hotel Awards představuje,“ podotýká ředitelka udílení cen Czech Hotel Awards Klára Hejnová.

Večerem provázel taneční soubor Pop Balet, Swinging Q a známý zpěvák a moderátor Jan Smigmator.

Za poskytnutí záštity děkujeme agentuře Czech Tourism a Ministerstvu pro místní rozvoj. Za podporu děkujeme partnerům udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016, kterými jsou společnosti Tibex, Kofola, Rebuy Stars Casino, HyperSlevy, Nákup v akci, Dallmayr, Pernod Ricard, Vinařství Petr Marada, Red Bull, Sahm Gastro, Virtual Winery, SOU Bean, Solitera Plant, Water Zorbing Prague, Fast Print Studio, Falešní hráči a Catering bez hranic. Speciální poděkování patří také mediálním partnerům, jimiž jsou Wellness noviny, kulturní magazín Fantom, Radio City, Firemní akce, Český Internet, Gastro & Hotel a Gastro Plus.

Seznam vítězných hotelů bude od pondělí 30. května 2016 k dispozici na webové stránce www.hotelawards.cz.