fbpx
Domů » Rubriky » Novinky z Gastronomie » SaSaZu vítá Mistra Andyho Tana

SaSaZu vítá Mistra Andyho Tana

Mistr z nejpovolanějších – Andy Tan, nový šéfkuchař v SaSaZu

SaSaZu vítá nového šéfkuchaře, Mistra z nejpovolanějších, Andyho Tana. Andy je jeden z nejrespektovanějších expertů na jihoasijskou kuchyni, který si svou kariéru vytvořil zejména v Amsterdamu.

mistrů Andy je ten, který učil předešlého šéfkuchaře a ten, který stojí za inspirací těch nejoblíbenějších pokrmů v SaSaZu jako jsou SaSa křupavé rolky (SaSa Crispy Roll), Hanojské krevety, Papaya salát či Coconat tiramisu.

Andy Tan (celým jménem Eng Gie Tan) se narodil v indonéské Javě. Vaření pro něj bylo již od mala vášní. Svá studia začal v indonéském Solu a po té pokračoval v Holandsku. Tam se naučil technikám francouzské kuchyně, které nejprve využil ve francouzské restauraci  Les Pieds Dan L’eau v Haagu. Andyho praxe dále pokračovala v restauraci hotelu Mandarin Oriental, Onze Buren, It rains Fishes či Zenzi v Indii a vyvrcholila tím, že 13 let vedl legendární restauraci Vakzuid v Amsterdamu.

Andy Tan je velmi kreativní a flexibilní, o čemž se můžete v SaSaZu přesvědčit z novinek, které Andy již nyní v SaSaZu nabízí jako „specials“ v rámci denní nabídky. Přijďte do SaSazu ochutnat Andyho Sima Duck salad, Singa Lamb Chomps, Bangkok Beef salad, Bali Bali Lemongrass Fish Satay, Unagi Kabaiaki Roll, Black Ninja Scalops, Black Bean Oyesters, Papasan či SaSaZu Grand dezert a indonéský dezert Spekok. V dohledné době se Andy chystá změnit i jídelní lístek. „Připravujeme autentickou pekingskou kachnu a pestrou nabídku rainbow dim-sum, dále nové asijské dezerty založené na starých receptech, které si předáváme již sedm generací. Máte se na co těšit, “ říká nový šéfkuchař SaSaZu Andy, jehož specialitou je fúzování západní a východní kuchyně. Mezi jeho hobby patří jídlo a muzika, nabídky řídit restauraci SaSaZu byl nadšený a bere to jako novou výzvu a životní etapu.

Business Lunch v SaSaZu

„Navrhněte byznys v v Kambodži, detaily proberte ve Vietnamu a rukami si potřeste v Singapuru.“ SaSaZu restaurant připravuje nový obědový koncept, který ocení všichni vytížení zákazníci, s názvem „Destination business lunch“.

Když jdete na pracovní schůzku do restaurace, chcete být soustředěni na byznys a ne strávit tři hodiny koukáním do lístku a dlouhou degustací,“ říká Andy a dodává, „proto jsme připravili jednoduché a cenově přijatelné business menu nabízející rozmanitost pro SaSaZu typickou. Začnete kambodžským předkrmem, hlavní jídlo bude z Vietnamu a dezert singapurský. Procestujete s námi Asii, aniž byste opustili stůl.“

Jinými slovy: „Navrhněte byznys v v Kambodži, detaily proberte ve Vietnamu a rukami si potřeste v Singapuru.“

Největší saké bar v ČR

Největší a nejširší nabídku saké nyní naleznete v oblíbené asijské restauraci SaSaZu. Výběr saké ze všech kategorií zpracování rýže, za zmínku jistě stojí saké Kiss of fire, které nechybí na žádné Louis Vuitton přehlídce.

Dalšími novinkami v SaSaZu je i nový nápojový lístek, který obsahuje koktejly z asijských whiskey.

SaSaZu Bratislava

S velkou slávou již brzy otvírá SaSaZu svoji pobočku restaurace v Bratislavě!

Více o restauraci SaSaZu

SaSaZu, to je alchymie chutí, barev, zvuků, vášně a designu, které dohromady přinášejí nezapomenutelný zážitek. Inspiraci hledá SaSaZu tým na ulicích Asie, z místních jídel, zvyků a kultur. Každý rok se SaSaZu inspiruje jednou z asijských zemí. Cenami ověnčená restaurace SaSaZu je založena na pěti asijských technikách přípravy jídla: kořeněně aromatický Sambal, bazalkově kokosový Otak-Otak balený v banánových listech, Roti z kamenné pece rozžhavené na 500 stupňů Celsia, Flame z woku a konečně thajský gril Tai Tai vše za použití těch nejčerstvějších surovin.

Pro přímé řeči:

„Snažíme se přinášet neustále něco nového, nechceme nudit.  Nestačí mít jen skvělé jídlo. Zákazníci chtějí zažívat v dnešní rychlé době něco nového. V SaSaZu přinášíme to nejlepší z Asie, u nás vnímáte všemi smysly nejenom těmi chuťovými. Každý rok přinášíme nové menu inspirované jednou z asijských zemí. Nemění se jen menu ale i interiér, nápojový lístek či chování našich zaměstnanců. Za úspěchem SaSaZu stojí celý tým. Celý tým je školen od kuchařů a uklízeček až po managery.“ Avihai Hadida