fbpx
Domů » Rubriky » Novinky z Gastronomie » Nespresso opět vzdává hold italské kultuře kávy, novou limitovanou edicí 2 káv

Nespresso opět vzdává hold italské kultuře kávy, novou limitovanou edicí 2 káv

S láskou z Milána a Palerma

Každý rok Nespresso přichází s netrpělivě očekávánou Limitovanou Edicí Grands Crus, aby překvapilo a potěšilo i ty nejnáročnější milovníky kávy a přineslo jim zcela nové smyslové zážitky. Tento rok uvádí Tribute to Milano a Tribute to Palermo. Dvě nová ristretta v Limitované Edici, inspirovaná dvěma zcela kontrastními městy, Milánem a Palermem, a oslavuje tak rozmanitost a bohatost italské kávové kultury.

„Po uvedení Limitované Edice káv Trieste a Napoli jsme chtěli opět vzdát hold Itálii, tentokrát dvěma zcela odlišným tradicím vychutnávání kávy, Milánu a Palermu. Tribute to Milano je naší interpretací ruchu a shonu elegantního, životem pulzujícího Milána, kde si místní dávají kávu v rychlosti, vestoje u baru, zatímco Tribute to Palermo je silné a intenzivní ristretto s plným tělem. Inspirovali jsme se vůněmi sicilských tržišť, plných barevného koření. Aroma kakaa a štiplavé pepřové tóny dokonale vystihují zdejší atmosféru.“ říká Karsten Ranitzsch, Head of Coffee Nespresso.

Nespresso je synonymem kvality a nová ristretta v Limitované Edici, Tribute to Milano a Tribute to Palermo jsou vyrobena z nejvybranějších káv Arabica a Robusta a přináší tak neobyčejný zážitek z vychutnávání kávy.

Obě nová ristretta osloví příznivce intenzivní kávy a chutnají výborně samotná, ale i v kombinaci s mlékem. Dopřejte si intenzivní Tribute to Milano jako Latte Macchiato a překvapí vás lahodná krémová chuť s nádechem karamelu nebo aromatické Tribute to Palermo coby Cappuccino, v němž zůstává zachováno plné tělo a silný charakter směsi.

Ať už se rozhodnete vzdát hold Milánu, Palermu nebo oběma, lahodná nová ristretta vás přenesou do atmosféry těchto okouzlujících italských měst.

Tribute to Milano a Tribute to Palermo budou k dostání v Nespresso Boutiques, na bezplatné lince 800 26 33 33 a online na www.nespresso.com od 31. srpna po limitovanou dobu, za cenu 124 Kč / balení 10 kapslí.

Tribute to Milano

Ristretto 25 ml / intenzita 9

Profil kávy: Velmi aromatické ristretto. Elegantní výsledek ukrývá dokonalou vyváženost jemného ovocného aroma a sladkých cereálních tónů.

Původ: Směs káv Arabica z Jižní a Střední Ameriky, posílená špetkou guatemalské Robusty.

Tribute to Palermo

Ristretto 25 ml / intenzita 11

Profil kávy: Silně pražená, aby vyniklo aroma kakaa a štiplavé tóny pepře. Toto ristretto s plným tělem je zjemněno hedvábnou texturou, pro dokonalý pocit v ústech.

Původ: Silná směs východoafrických káv Arabica a Robusta.