fbpx
Domů » Rubriky » Noc hotelů 2018

Noc hotelů 2018

V pátek 26. ledna 2018 již podruhé proběhla akce Noc hotelů, kterou pořádala Asociace hotelů a restaurací České republiky ve spolupráci s magistráty měst Prahy, Brna, Olomouce, Karlových Varů a dalších měst ve Středočeském kraji. Ve všech těchto městech se otevřely dveře místním obyvatelům, aby zažili pobyt ve svém městě a viděli jej očima turisty. Celkem se do akce zapojilo 140 hotelů a nabídly hostům více než 1400 dvojlůžkových pokojů.

Hoteliéři připravili pro hosty zajímavý program spojený s možností podívat se do míst, která jsou většinou hostům utajena. Města připravila pro hosty zvýhodněný vstup na Pražský hrad, do Národní galerie a Muzea hlavního města Prahy. V Brně se mohli návštěvníci podívat do Technického muzea nebo brněnského podzemí, stejně tak v ostatních městech měli hosté Noci hotelů možnost spojit svůj pobyt s místními památkami. Smyslem této akce bylo poděkovat místním obyvatelům za toleranci intenzivního cestovního ruchu v místě, kde žijí, ale také informovat o tom, jak přispívá cestovní ruch ke zlepšení životního standardu v daných destinacích. Hosté si mohli zarezervovat ubytování přímo přes webové stránky www.nochotelu.cz , cena pokoje pro dvě osoby včetně snídaně byla ve třech hladinách: 777 Kč, 999 Kč, 1111 Kč, a mnohdy nabídku využili jako dárek pro své blízké.

Co řekly o akci hosté?

  • Je to velice zajímavá akce, která nás velice potěšila.
  • Velmi oceňuji, že nám byla nabídnuta možnost, poznat zázemí hotelu. Byl to opravdu velký zážitek, za který moc děkujeme. Je to výborný projekt, který nám dává možnost vidět hotely, do kterých bychom se z různých důvodů nepodívali.
  • Děkujeme hotelu za skvělý zážitek, krásné přivítání s prohlídkou hotelu a přípitkem…. spalo se nám jako v pohádce!
  • S hotelem jsme byly velice spokojeny a s kamarádkou jsme si náramně odpočinuly.
  • Akce Noc hotelů se mi velice líbila. Projekt má skvělou propagaci.

 

Text: Krystýna Vyskočilová