fbpx

Kalendář akcí

V gastronomii se stále něco děje. Chceme být Vaším průvodcem ve světě gastronomických akcí. Chceme být první, kdo vás upozorní na zajímavé festivaly, navrhne Vám nedělní výlet za vyhledávanými krajskými specialitami, doporučí místa, kde nakoupíte nejlepší potraviny, a ukáže Vám, kde je možné se setkat s významnými osobnostmi.

Pražský hrad ve znamení Prosecca & Itálie

Máte rádi Prosecco, Itálii a italské delikatesy? V tom případě si nenechte ujít druhý ročník Proseccofestu, který vše propojí v neděli 2. září ve Ville Richter na Pražském hradě. Těšit se můžete atmosféru italského léta ve společnosti báječného Prosecca, italských delikates a skvělé hudby s jedinečným výhledem na celou Prahu. Přijďte si vychutnat poslední prázdninový víkend ve společnosti bublinek.

FOR GASTRO & HOTEL 2018

8. mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie představí nejlepší cukráře České republiky ve spolupráci s klíčovými partnery a zastupujícími subjekty. K vidění bude výběr nejlepších technologií a vybavení pro gastronomii, novinky a inspirace ze světa potravinářství. Součástí veletrhu je odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL určený výhradně pro odborníky z HoReCa.

Jubilejní gastrofestival láká na dvouhvězdičkového Michelina i galavečeři První republiky

Již podesáté budou valašské Velké Karlovice hostit Karlovský gastrofestival. Jubilejní ročník této nejnavštěvovanější gastronomické události s jedinečnou atmosférou uprostřed přírody Beskyd se uskuteční 6. a 7. října, opět i se speciálním michelinským hostem, jímž je letos dvouhvězdičkový michelinský šéfkuchař Nicolas Decherchi. Další novinkou a zajímavostí bude galavečeře ve Spa hotelu Lanterna na počest 100. výročí založení republiky.